İade Koşulları

İADE / DEĞİŞİMİ OLMAYAN ÜRÜNLER:
Tüm müşterilerimiz için hijyen koşullarının çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple, her türlü çorap, boxer, külot, string, slip modelleri ve benzeri alt grup hijyenik ürünler ile fantazi iç giyim kategorisindeki hiç bir ürünün iadesi veya değişimi yoktur. Denenmiş veya denenmemiş olmasına bakılmaksızın bu tarz ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamadığından renk ve beden seçimine dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Hijyenik ürünlerin başka bir müşteriye satışı mümkün olmadığından iadesi, değişimi olamayacağı konusunda gösterdiğiniz anlayıştan dolayı çok teşekkür ederiz. Bu tarz ürünlerin tarafımıza gönderilmesi durumunda, ürünler teslim alınmaz veya işleme alınmadan geri gönderilir. Hijyenik ürünler haricinde; ürünün açıklama sayfasında "iade veya değişimi yoktur" veya benzeri ibare ile belirtilmiş olanlar, iade ve değişim süresini aşan ürünler, kişiye özel olarak üretilen tüm ürünler ile hijyenik bir ürün olmasa dahi kullanılmış, yıkanmış veya etiket ve kutusu hasar görmüş ürünlerin iadesi veya değişimi maalesef yoktur.

İADE / DEĞİŞİMİ OLAN ÜRÜNLER:
Yukarıda belirtilen ürünler dışındaki bütün ürünleri, ürün teslim edildikten sonra, ürünün hiç kullanılmaması ve paketi zarar görmemiş olması koşuluyla 15 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünlerin deneme sırasında lekelenip hasar görmemesi; her türlü kutu, etiket ve ambalaj malzemesinin hasarsız ve eksiksiz olması gerekmektedir. Ürünün size ulaştırıldığı şekilde tarafımıza ulaştırılması esastır. İade veya değişimlerde ürün veya kutusunun kargo taşıması sırasında hasar görmemesi için gerekli şekilde paketlenmesi önemlidir. Bu koşulları taşımayan ürünler tarafımıza ulaşması durumunda, işleme alınmadan geri gönderilmektedir. Biliniz ki, iade veya değişime uygun her türlü ürün için size yardımcı olmaktan büyük keyif alıyoruz.

Siparişinizdeki herhangi bir ürünün iade/değişimi ile ilgili bize 0850 304 17 83 numaralı telefonumuzdan, aşağıdaki mesaj kutusundan veya info@fantaziaicgiyim.com adresimize mail atarak iletişime geçebilirsiniz.